Dowiedz się więcej o naszej firmie

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Jesteśmy na rynku od 2016 roku.

Jesteśmy dynamiczną firmą audytorską, złożoną z młodych i ambitnych osób łączących bogate doświadczenie z zapałem do ciągłego rozwoju. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, gotowych sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom w dziedzinie audytu finansowego i podatkowego. Dążymy do doskonałości poprzez ścisłe przestrzeganie standardów zawodowych, zapewniając klientom profesjonalizm i rzetelność. Nasza firma audytorska to nie tylko usługi, ale także partnerska relacja, w której troszczymy się o sukces finansowy naszych Klientów.

Wykonywane przez naszą Kancelarię badania sprawozdań finansowych oparte są na krajowych i międzynarodowych standardach rewizji finansowej

Wpis podmiotu na listę PIBR.

 

Uchwałą nr 857/22/2017 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 17-01-2017 r podmiot został wpisany na listę pod numerem 4117.

Poznaj nasz zespół

Klikaj i dowiaduj się więcej
o naszych członkach zespołu

Byliśmy biegłymi rewidentami lub uczestniczyliśmy w badaniu następujących spółek:

O kancelarii

Kancelaria Biegłych Rewidentów B&B Sp. z o.o. to niezależna firma rewizyjna, będąca dumnie częścią sieci MAGNET. Nasza oferta usług obejmuje pełen zakres działań związanych z audytem finansowym i doradztwem rachunkowym. Jesteśmy specjalistami w badaniu sprawozdań finansowych, dostosowywaniu ich do międzynarodowych standardów, audytach podatkowych oraz analizie wykorzystania środków pomocowych. Nasze usługi, oparte na metodologii opierającej się na krajowych i międzynarodowych standardach rewizji finansowej, cieszą się zaufaniem klientów, a nasza niezależność i profesjonalizm są fundamentem naszej działalności.

Jako członek sieci MAGNET, działamy w oparciu o solidne wartości etyczne i zawsze skupiamy się na zrozumieniu unikalnych potrzeb i specyfiki naszych klientów. Jesteśmy gotowi dostarczyć wartość dodaną poprzez precyzyjne badanie, kompleksowe doradztwo oraz wsparcie w zakresie rachunkowości. Nasza firma to pewność niezależności, odpowiedzialności i skupienia na potrzebach klientów.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią